<img alt="" src="https://secure.leadforensics.com/779964.png" style="display:none;">

Sagenso na konferencji Horyzont Innowacji

SHARE

 

25 listopada Sagenso wzięło udział w konferencji "Horyzont Innowacji" organizowanej przez Narodowe Centrym Badań i Rozwoju.

 

 

 

Tak portal WNP.pl pisał o nas przed wydarzeniem:

 

Wśród uczestników wydarzenia nie zabraknie osób, które opracowują i wdrażają innowacje na co dzień. Takich tak choćby Antoni Omondi, współzałożyciel firmy Sagenso, dostarczającej zaawansowane rozwiązania z dziedziny cyberbezpieczeństwa.

Sagenso bierze na siebie całościowe zarządzanie cyberbezpieczeństwem w sposób najlepiej dopasowany do potrzeb danej organizacji. Dostarczamy zarządom, radom nadzorczym, właścicielom firm rozwiązania zapewniające ciągłość operacyjną, które nie wymagają zatrudniania ekspertów do ich obsługi. Chronimy firmy na odcinku czterech zagrożeń z zewnątrz i wewnątrz. Są nimi hakerzy, nieuczciwa konkurencja, błędy i nieuwaga pracowników oraz pracownicy działający na szkodę firmy - tłumaczy Antoni Omondi.

W wyniku prac badawczych współfinansowanych przez NCBR powstały algorytmy i technologia o nazwie Risk Composer. Dzięki niej nasze autorskie narzędzia są w stanie precyzyjnie analizować ryzyko związane z bezpieczeństwem infrastruktury IT oraz usług chmurowych - opowiada.

Narzędzie Sagenso spotkało się już ze sporym uznaniem w Polsce i na świecie. Świadczą o tym liczne wyróżnienia i nagrody m.in. w ramach MIT Enterprise Forum CEE, które jest bezpośrednio powiązane z najlepszą na świecie uczelnią technologiczną - Massachusetts Institute of Technology. Rozwiązania Sagenso z zakresu IT security zdobyły również uznanie kolejnych partnerów takich jak: NCBR, PAIH, PARP, Samsung  i Microsoft.

Antoni Omondi na konferencji NCBR „Horyzont Innowacji” weźmie udział w sesji „DNA Innowatora”, którą poprowadzi prof. Magdalena Król z Think Tanku NCBR, kierownik Samodzielnej Pracowni Biologii Nowotworu w Instytut Biologii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Prof. Magdalena Król jest uznaną na świecie innowatorką, laureatką prestiżowych grantów przyznawanych na prowadzenie przełomowych projektów badawczych przez European Research Council.

 

Zobacz cały artykuł: www.wnp.pl/tech/nowe-otwarcie-w-swiecie-innowacji-przed-nami-wazna-debata,508675.html

 

 

Przeprowadź darmowy audyt bezpieczeństwa IT

Sprawdź możliwości innowacyjnego narzędzia audytorskiego Telescope

Przeprowadź darmowy audyt IT