Współpraca z Fundacją GPW

SHARE

partner_1600x900_cs

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować o zawarciu współpracy z Fundacją GPW w ramach 6. edycji projektu Go4Poland - Wybierz Polskę!. Program skierowany jest do polskich studentów oraz absolwentów zagranicznych uczelni wyższych. Celem projektu jest promocja zatrudnienia w organizacjach rodzimego rynku, a także wzmacnianie wizerunku polskich firm na świecie.

Kandydaci otrzymują możliwość dokonywania rejestracji na dostępne oferty staży i praktyk wakacyjnych. Ponadto, laureaci programu mają możliwość wziąć udział w warsztatach partnerskich, programie mentoringowym, Letniej Szkole Giełdowej organizowanej przez GPW, a także uczestniczyć w konferencji “Go4Poland - Wybierz Polskę!”.

CyberStudio zostało partnerem Fundacji GPW. Oferujemy aż cztery różnorodne staże. Gorąco zachęcamy do wysłania aplikacji oraz zapoznania się ze szczegółami i harmonogramem programu Go4Poland.

Ocena wdrożonych rozwiązań

Zachęcamy do przetestowania nas i naszej wiedzy bez żadnych zobowiązań i ryzyka. Bezpłatnie zweryfikujemy aktualnie wdrożone narzędzia i procedury w Twojej firmie.